Node export (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Field
lv: Lauks

en: Format
lv: Formāts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: edit order and titles
lv: rediģēt kārtību un virsrakstus

en: No books available.
lv: Neviena grāmata nav pieejama.
