Node export (7.x-3.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
