Node export (7.x-3.1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Book
mr: पुस्तक

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Format
mr: रचना

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
