Node export (7.x-3.1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
