Node export (7.x-3.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Dependencies
ne: आश्रित
