Node export (7.x-3.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Book
oc: Libre

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Field
oc: Camp

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sticky at top of lists
oc: Espingolat en naut de las listas

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Node count
oc: Comptage dels nosèls

en: edit order and titles
oc: modificar l'òrdre e los títols

en: Download file
oc: Telecargar lo fichièr

en: URL path
oc: Camin d'URL

en: The number of nodes exported.
oc: Lo nombre de nosèls exportés.

en: No books available.
oc: I a pas cap de libres disponibles.

en: Import content using <em>Node export</em>.
oc: Importar del contengut en utilizant Node export.

en: The format used to export.
oc: Lo format utilizat per l'exportacion.
