Node export (7.x-3.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ
