Node export (7.x-3.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Book
ps: کتاب

en: Format
ps: بڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
