Node export (7.x-3.1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Settings
ro: Setări

en: Book
ro: Carte

en: General settings
ro: Setări generale

en: Field
ro: Câmp

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Menu link
ro: Link Meniu

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Sticky at top of lists
ro: Lipicios în capul listelor

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Node count
ro: Contor noduri

en: edit order and titles
ro: modifică ordinea şi titlurile

en: URL path
ro: Cale URL

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: No books available.
ro: Nu există cărți disponibile.
