Node export (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Rezervácia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Format
sk: Formát

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Sticky at top of lists
sk: Prilepené na vrch zoznamu

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: edit order and titles
sk: upraviť poradie a názvy

en: URL path
sk: URL cesta

en: Dependencies
sk: Závislosti

en: No books available.
sk: Nie sú dostupné žiadne knihy.
