Node export (7.x-3.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Book
sq: Libri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Anonymous
sq: Anonim

en: edit order and titles
sq: ndrysho renditjen dhe titujt
