Node export (7.x-3.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Dependencies
sr: Зависности
