Node export (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Book
sv: Bok

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Sticky at top of lists
sv: Alltid överst i listan

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Node count
sv: Antal noder

en: edit order and titles
sv: redigera ordning och titlar

en: Download file
sv: Ladda ned fil

en: URL path
sv: Sökväg för URL

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: No books available.
sv: Inga böcker tillgängliga.
