Node export (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Book
th: หนังสือ

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Format
th: รูปแบบ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Sticky at top of lists
th: ค้างไว้เป็นอันแรกสุด

en: edit order and titles
th: แก้ไขลำดับและชื่อเรื่อง

en: No books available.
th: ยังไม่มีหนังสือ
