Node export (7.x-3.1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Book
tr: Kitap

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Format
tr: Biçim

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Sticky at top of lists
tr: Listelerin üzerinde kalıcı

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Node count
tr: Düğüm sayısı

en: edit order and titles
tr: sıralamayı ve başlıkları düzenle

en: Download file
tr: Dosyayı indir

en: URL path
tr: URL yolu

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: No books available.
tr: Hiç bir kitap mevcut değil.
