Node export (7.x-3.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Book
ug: كىتاپ

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: edit order and titles
ug: تەرتىپ ۋە ماۋزۇنى تەھرىرلەش

en: Download file
ug: ھۆججەت چۈشۈرۈش
