Node export (7.x-3.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Anonymous
ur: گمنام

en: Dependencies
ur: احتیاجات
