Node export (7.x-3.2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Book
ast: Llibru

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Field
ast: Campu

en: Format
ast: Formatu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Published
ast: Espublizáu

en: Anonymous
ast: Anónimu
