Node export (7.x-3.2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Book
ca: Llibre

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Published
ca: Publicat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Node count
ca: Comptador de nodes

en: edit order and titles
ca: edita l'orde i els títols

en: Record separator
ca: Separador de registre

en: URL path
ca: Camí URL

en: Dependencies
ca: Dependències

en: No books available.
ca: No hi ha llibres disponibles.
