Node export (7.x-3.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Settings
is: Setingar

en: Import
is: Flyt inn

en: Book
is: Bók

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Field
is: Rein

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: Published
is: Útgivið

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Sticky at top of lists
is: Fest ovast á listum

en: Anonymous
is: Ónevndur

en: edit order and titles
is: broyt raðfylgu og yvirskriftir

en: No books available.
is: Ongar bøkur tøkar.
