Node export (7.x-3.2) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: Book
fr: Livre

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Field
fr: Champ

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Sticky at top of lists
fr: Epinglé en haut des listes

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Upload file
fr: Transférer le fichier

en: Replacement patterns
fr: Motifs de substitution

en: Node count
fr: Nombre de nœuds

en: edit order and titles
fr: modifier l'ordre et les titres

en: Record separator
fr: Séparateur d'enregistrement

en: Download file
fr: Télécharger le fichier

en: URL path
fr: Chemin d'URL

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: No books available.
fr: Aucun livre disponible.
