Node export (7.x-3.2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Format
nl: Opmaak

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Menu link
nl: Menulink

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: edit order and titles
nl: volgorde en titel wijzigen

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: Node ID list
nl: Node-ID-lijst

en: URL path
nl: URL-pad

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: No books available.
nl: Geen boeken beschikbaar.

en: Node export
nl: Node-export
