Node export (7.x-3.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Book
os: Чиныг

en: Field
os: Быдыр

en: Format
os: Формат
