Node export (7.x-3.2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Format
sl: Oblika

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Node count
sl: Število vozlišč
