Node export (7.x-3.2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Book
te: పుస్తకం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Format
te: ఆకృతి

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Anonymous
te: అనామకం
