Node export (7.x-3.2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Field
vi: Trường

en: Format
vi: Định dạng

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Sticky at top of lists
vi: Đưa lên đầu danh sách

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Upload file
vi: Tải tập tin lên

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Node count
vi: Số bài viết

en: edit order and titles
vi: chỉnh sửa thứ tự và các tiêu đề

en: URL path
vi: Đường dẫn URL

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc

en: No books available.
vi: Không tìm thấy sách nào.
