Node export (7.x-3.2) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Book
id: Buku

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Field
id: Bidang

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sticky at top of lists
id: Lekatkan di atas daftar

en: Anonymous
id: Anonim

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: Node count
id: Jumlah node

en: edit order and titles
id: edit judul dan urutan

en: URL path
id: Path URL

en: Dependencies
id: Dependensi

en: No books available.
id: Tidak tersedia buku.

en: Configure the settings for Node export.
id: Konfigurasi pengaturan untuk Ekspor Node.
