Node Field (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Date
da: Dato

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Text
da: Tekst

en: Field type
da: Felttype

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Show title
da: Vis titel

en: Node field
da: Simpelt felt

en: New field
da: Nyt felt

en: Long text
da: Lang tekst
