Node Field (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Date
ps: نيټه

en: Text
ps: متن

en: Add field
ps: ډګر زیاتول
