Node Field (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: Date
os: Датæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
