Node Field (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: edit
ta: தொகுக்க
