Node Field (7.x-2.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Text
bg: Текст

en: Add field
bg: Добави поле

en: Long text
bg: Текстова област
