Node Field (7.x-2.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: New field
bo: གནས་ཁོངས་གསར་བ

en: Long text
bo: ཡིག་གེ་རིང་བ
