Node Field (7.x-2.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Yes
fil: Oo

en: Date
fil: Petsa

en: Weight
fil: Timbang

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: - Select -
fil: - Pumili -
