Node Field (7.x-2.3) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: Public files
bn: পাবলিক ফাইলসমূহ
