Node Field (7.x-2.3) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: Date
bs: Datum

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Node
bs: Nod

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Field type
bs: Tip polja

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova

en: New field
bs: Novo polje
