Node Field (7.x-2.3) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Add field
dz: ས་སྒོ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Add new field
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།
