Node Field (7.x-2.3) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Yes
et: Jah

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Audio
et: Heli

en: Display
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Hidden
et: Peidetud

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Select
et: Vali

en: Add field
et: Lisa väli

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Add new field
et: Lisa uus väli

en: - Select -
et: - Vali -

en: original
et: originaal

en: New field
et: Uus väli

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Public files
et: Avalikud failid

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.
