Node Field (7.x-2.3) - en to fi translation catalogue (40 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Display
fi: Näyttö

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Select
fi: Valitse

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Node reference
fi: Solmuviittaus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Add new field
fi: Lisää uusi kenttä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: original
fi: alkuperäinen

en: New field
fi: Uusi kenttä

en: Private files
fi: Yksityiset tiedostot

en: Long text
fi: Pitkä teksti

en: Upload destination
fi: Tallennuskohde

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Public files
fi: Julkiset tiedostot

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.
