Node Field (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Display
gl: Visualización

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Node
gl: Nodo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Hidden
gl: Oculto

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Add new field
gl: Engadir novo campo

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: original
gl: orixinal

en: New field
gl: Novo campo

en: Private files
gl: Arquivos privados

en: Long text
gl: Texto longo

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Public files
gl: Arquivos públicos

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.
