Node Field (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Hidden
ka: დამალული

en: Add field
ka: ველის დამატება

en: Public files
ka: საჯარო ფაილები
