Node Field (7.x-2.3) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Long text
lo: ຂໍ້ຄວາມຍາວ

en: Public files
lo: ເອກະສານເຜີຍແຜ່
