Node Field (7.x-2.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: Node
mg: Fehy
