Node Field (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Long text
ug: ئۇزۇن تېكىست

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى
