Node Field (7.x-2.4) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Options
af: Opsies

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Other
af: Ander

en: Add field
af: Voeg veld by

en: Add new field
af: Voeg nuwe veld by
