Node Field (7.x-2.4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
