Node Field (7.x-2.4) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: original
hy: օրիգինալ

en: Private files
hy: Մասնավոր ֆայլեր.

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր
