Node Field (7.x-2.4) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: Date
kk: Датасы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Text
kk: Текст

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Fields
kk: Өрістер

en: Other
kk: Басқа

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу
