Node Field (7.x-2.4) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
