Node Field (7.x-2.4) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
